Elektrėnų savivaldybė
2018 m. rugsėjo mėn.
P A T K P Š S
« Kov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
               Semeliškių vaikų darželis ugdomąją veiklą pradėjo 1984 m. gegužės 28 d. Tuo metu darželyje veikė dvi ikimokyklinio amžiaus grupės.   1 – 3 m. lopšelio grupė, 3 – 7 m. darželio grupė.
               Nuo 1991 m. liepos 1 d. darželyje liko 1 mišri grupė, kurioje ugdomi ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai. Kitame pastato gale įsikūrė Semeliškių ambulatorija.
              Mišraus amžiaus vaikų grupė – tarsi maža visuomenė, kurioje gali būti įvairaus amžiaus, įvairių gebėjimų asmenybės. Kartu tai – šeima, kurioje visi skatinami padėti vieni kitiems, pratinasi būti tolerantiški, mokosi draugiškumo. Ugdymo požiūriu vaikystė yra gražiausia gyvenimo atkarpa. Todėl pedagogikoje svarbus ne tik ugdymo rezultatas, bet ir vaiko kasdieniniai išgyvenimai. Darželyje stengiamasi sukurti tokią aplinką, kurioje vaikas galėtų būti atviras, jaustųsi saugus, suprastas ir išklausytas, padrąsintas saviraiškai. Individualus suaugusiojo dėmesys kiekvienam vaikui ir pedagoginė orientacija į procesą padrąsina vaiką veiklai, sustiprina jo pasitikėjimą savo jėgomis.
              Nuo 2004 metų darželis dalyvauja tarptautinėje programoje „ZIPIO DRAUGAI“. Programos tikslas – padėti vaikams ugdytis socialinius ir sunkumų įveikimo įgūdžius.
        Žydų išmintis byloja: " Parodyk vaikui kelią, kuriuo jis turi eiti, tai ir pasenęs nenukryps nuo jo…
        meilė, gerumas, žmoniškumas - tai pagrindiniai visapusiškos asmenybės ugdymo skatintojai, sveikatingumą laiduojantys veiksniai.
        Kiekvienas vaikas - tai unikali pasaulio būtybė, kurią reikia pažinti, gerbti, ginti, saugoti, pagaliau suprasti ir mylėti tokį, koks jis yra.
              Darželyje ugdymas orentuotas į kiekvieną vaiką. Toks ugdymo individualizavimas leidžia atsižvelgti į kiekvieno vaiko gebėjimus, poreikius, amžių, charakterio ypatybes, temperamentą.
              Vaikams darželyje sudarytos palankios sąlygos sveikai ir normaliai vystytis, visapusiškai ugdytis ir tobulėti, laisvės ir orumo dvasia.