Elektrėnų savivaldybė
P A T K P Š S
« Vas
VAIKAS
  • Ugdyti sveiką, linksmą, laisvą vaiką, gerai fiziškai  ir psichiškai išsivysčiusį, brandų mokyklai.
  • Vaiką, mokantį tausoti savo ir kitų žmonių sveikatą, sugebantį savarankiškai pasirinkti tinkamą gyvenseną.
  • Vaiką, galintį priimti teisingus sprendimus.

PEDAGOGAS
  • Stiprinti pedagogo kompetenciją.
  • Mokyti įvaldyti aktyvius sveikatos ugdymo metodus, būdus, formas.
  • Siekti pedagoginio proceso kūrybiškumo, naujovių paieškos bei diegimo.

ŠEIMA
  • Padėti šeimai goboti ir ugdyti vaiką.
  • Būti pagalbininkais, sudarančiais palankias sąlygas šeimai dalyvauti vaiko gyvenime darželyje.

VADOVAI
  • Maksimaliai panaudoti darželio tikslinę materialinę ir intelektualinę bazę, natūralią aplinką, pedagogų kūrybiškumą, tėvų pagalbą, vaikų sveikatos stiprinimui, tausojimui ir ugdymui.

UGDYMO FILOSOFIJA
  • Meilė, gerumas, žmogiškumas – pagrindiniai visapusiškos asmenybės ugdymo skatintojai, sveikatingimą laiduojantys veiksniai.
  • Kiekvienas vaikas – unikali pasaulio būtybė, kurią reikia pažinti, gerbti, ginti, saugoti, suprasti ir mylėti tokį, koks jis yra.
  • Vaikas – laisvas, harmoningas, aktyvus ir sąmoningas šalies ir pasaulio pažinėjas, saugotojas ir kūrėjas.
  • Niekada nedaryti už vaiką to, ką jis gali ir sugeba padaryti pats.
  • Nebarti vaiko, o susitarti, išsiaiškinti, ieškoti netinkamo elgesio priežasties.
  • Užtikrinti vaiko sėkmę jam žaidžiant, tyrinėjant, dirbant, mokantis, bendraujant.
  • Pedagogas – pavyzdys vaikui, todėl reikia keistis ir auklėti save.